Skip to content

Leerkrachten - GO! Atheneum Aalst

1ste leerjaar A

NAAM LEERKRACHT

UUR

VAK

Berckmoes Sarah

2

Leerkracht LO (separaat)

Caenepenne Carine

2

Leerkracht Rooms-Katholieke (separaat)

Danneels Stefanie

2

Leerkracht Techniek (separaat)

De Backer Celine

4+1

2

Leerkracht Nederlands (separaat)
Leerkracht Engels (separaat)

De Bisschop Sabrina

4+1

Leerkracht wiskunde (separaat)

De Cuyper Steffi

2

Leerkracht IT & ondernemen (CA – inclusief)

De Dobbeleer Wouter

2

Leerkracht zedenleer (separaat)

De Pauw Naomi

2

Leerkracht SOVA (separaat)

De Smet Ann

1

Leerkracht geschiedenis 1ste (separaat)

Houssein Abir

2

Leerkracht islamitische godsdienst (separaat)

Laureys Eva

4

Leerkracht Latijn (inclusief)

Los Katrijn

2

1

Leerkracht aardrijkskunde (separaat)

Leerkracht natuurwetenschappen (separaat)

Scholliers Marjan

4+1

1

Leerkracht Nederlands (separaat)

Leerkracht artistieke vorming (muziek) (separaat)

Van Den Brande Tim

2

Leerkracht protestantse godsdienst (separaat)

Van Schuylenberg Mattis

1

1

Leerkracht artistieke vorming (PO) (separaat)

Leerkracht WOW

Vermeersch Veronique

3+1

Leerkracht Frans (separaat)

Quintyn Tinneke

4+1

Leerkracht wiskunde (separaat)

2de leerjaar A

NAAM LEERKRACHT

UUR

VAK

Baeyens Jonathan

2

Leerkracht wetenschappelijk werk (separaat)

Berckmoes Sarah

2

Leerkracht LO (separaat)

Caenepenne Carine

2

Leerkracht Rooms-Katholieke (separaat)

Danneels Stefanie

2

Leerkracht Techniek (separaat)

De Backer Celine

2

Leerkracht Engels (inclusief)

De Bisschop Sabrina

4

Leerkracht wiskunde (separaat)

De Dobbeleer Wouter

2

Leerkracht zedenleer (separaat)

De Rick Paulien

2

Leerkracht economie (inclusief)

De Smet Ann

2

Leerkracht geschiedenis (separaat)

Dujacquier Wout

1

Leerkracht aardrijkskunde (separaat)

Houssein Abir

2

Leerkracht islamitische godsdienst (separaat)

Laureys Eva

4

Leerkracht Latijn (inclusief)

Los Katrijn

2

Leerkracht natuurwetenschappen (separaat)

Scholliers Marjan

5

Leerkracht Nederlands (separaat)

Talloen Sabine

2

Leerkracht Engels (inclusief)

Van Den Brande Tim

2

Leerkracht protestantse godsdienst (separaat)

Van Schuylenberg Mattis

1

Leerkracht PO (separaat)

Vermeersch Veronique

3

Leerkracht Frans (separaat)

 

3de leerjaar ASO

NAAM LEERKRACHT

UUR

VAK

Berckmoes Sarah

2

Leerkracht LO (separaat)

Cogen Hannah

2

Leerkracht Rooms-Katholieke godsdienst (separaat)

De Pauw Naomi

1

Leerkracht SOVA (separaat – vrijwillig  8ste lesuur)

De Pauw Shari

3

Leerkracht Engels (inclusief)

De Smet Ann

2

3

Leerkracht geschiedenis (separaat)

Leerkracht Frans (separaat)

D’Haese An-Katrijn

4

Leerkracht wiskunde (4 uur – inclusief)

Dujacquier Wout

1

Leerkracht aardrijkskunde (separaat)

Gille Katrien

1 / 2

Leerkracht biologie (inclusief)

Houssein Abir

2

Leerkracht islamitische godsdienst (separaat)

Keskin Oya

4

Leerkracht Nederlands (separaat)

Laureys Eva

4

Leerkracht Latijn (inclusief)

Michez Carole

5

Leerkracht wiskunde (5 uur – inclusief)

Talloen Sabine

3

Leerkracht Engels (inclusief)

Tavernier Griet

2

Leerkracht gedragswetenschappen (inclusief)

Van Den Brande Tim

2

Leerkracht protestantse godsdienst (separaat)

Verhulst Marc

1 / 2

1 / 2

Leerkracht chemie (inclusief)

Leerkracht fysica (inclusief)

Uyttenhove Dries

4

1

2

Leerkracht economie (inclusief)

Leerkracht informatica (separaat)

Leerkracht computerwetenschappen (CA – inclusief)

Wynants Maiek

2

2

Leerkracht zedenleer (separaat)

Leerkracht cultuurwetenschappen (inclusief)

 

4de leerjaar ASO

Cogen Hannah

2

Leerkracht Rooms-Katholieke godsdienst (separaat)

De Meyer Katelijne

3

Leerkracht Engels (inclusief)

De Pauw Shari

3

Leerkracht Engels (inclusief)

Houssein Abir

2

Leerkracht islamitische godsdienst (separaat)

Keskin Oya

3

Leerkracht Frans (separaat)

Kiekens Orphelia

2

Leerkracht cultuurwetenschappen (inclusief)

Laureys Eva

4

Leerkracht Latijn (inclusief)

Macharis Sophie

4

Leerkracht Nederlands (separaat)

Nagels Bieke

4

Leerkracht wiskunde (inclusief)

Scheerlinck Anne-leen

4

Leerkracht economie (inclusief)

Schotte Laura

1

Leerkracht chemie (inclusief)

Selis Dorien

1

Leerkracht biologie (inclusief)

Tavernier Griet

2

Leerkracht gedragswetenschappen (inclusief)

Van Den Brande Tim

2

Leerkracht protestantse godsdienst (separaat)

Vangenechten Ruben

2

1

Leerkracht lichamelijk opvoeding (separaat)

Leerkracht fysica (inclusief)

Uyttenhove Dries

1

Leerkracht informatica (separaat)

Wynants Maiek

2

2

Leerkracht zedenleer (separaat)

Leerkracht geschiedenis (separaat)